Currículo
-
Outros Traballos
Disco Que quieres que te diga
- Compañía
- Globomúsica
2007
-
Televisión
SMS, sin miedo a soñar
- Dirección:
- Marco Castillo, Rafa Carvajal, Cotta, Javier Jiménez
- Compañía
- Globomedia
2006
- 2007
-
Televisión
Cafetería Manhattan
- Dirección:
- Marco Castillo e Cotta
- Compañía
- Globomedia
2007
-
Cine
Os mortos van ás presas
- Dirección:
- Ángel de la Cruz
- Compañía
- Artemática S.L., Cinematógrafo Films S.L. e Perro Verde Films
2007
-
Cabaret
- Profesor/a:
- Ángel Burgos e Luis Santamaría
2006
40 horas
-
Interpretación ante a Cámara
- Profesor/a:
- Manane Rodríguez
2006
40 horas
-
Composición instantánea: danza
- Profesor/a:
- Dominik Borucki
2006
10 horas
-
Televisión
Ellas y el sexo débil
- Dirección:
- Eva Lesmes
- Compañía
- BocaBoca Producciones
2006
-
Televisión
Pratos Combinados
- Dirección:
- Chema Gagino
- Compañía
- Editorial Compostela para TVG
2001
- 2006
-
Técnica vocal
- Profesor/a:
- Cristina Domínguez
2006
1 ano
-
Curtametraxe
A Rosa dos Ventos
- Dirección:
- Jairo Iglesias
2006
-
Danza moderna e hip-hop
- Profesor/a:
- Allegro
2004
- 2005
-
Cine
Días Azules
- Dirección:
- Miguel Santesmases
- Compañía
- Milú Films, Tornasol films e Continental Producciones
2005
-
Dobraxe
O Soño dunha Noite de San Xoán
- Compañía
- Dygra Films
2005
-
Outros Traballos
Presentadora do programa Pillados
- Compañía
- Televisión de Galicia
2005
-
Dobraxe
- Profesor/a:
- Juan Carballido
2005
120 horas
-
Teatro
Cabaret
- Dirección:
- Ángel de la Cruz
2005
-
Esgrima para o actor
2005
20 horas
-
Iniciación ó clown
- Profesor/a:
- Marián Bañobre
2005
20 horas
-
Seminario interpretación
- Profesor/a:
- Cristina Rota
2005
3 meses
-
A acción plausible
- Profesor/a:
- Theodor Smeu
2005
-
Televisión
Avenida de América
- Dirección:
- Gonzalo Pintos
- Compañía
- Televisión de Galicia
2001
-
Outros Traballos
Presentadora do programa Estreas TVG
- Compañía
- Televisión de Galicia
2000
-
Outros Traballos
Presentadora do programa Grandes Musicais
- Compañía
- Televisión de Galicia
1999
-
Televisión
Presentadora de Galas para TVG Noite Boa 2001 e 2006;Gala do cocido de Lalín 2002 e 2006; Curtocircuito 2005 e 2007;Diez galas Noite de Verán